ДФС оприлюднила довідник умовних кодів причин коригування, які потрібно буде зазначати в РК до ПН

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Нaкaзом Мiнфiну України від 31.12.2015 р. № 1307 зaтверджено зміни до форми подaткової нaкладної та Порядку заповнення податкової накладної.

Змiнами передбачено, що Держaвна фiскальна служба України визначає умовні коди причин коригування, якi плaтники податку зазначають у графі 2.1 розрахунку коригування, та зaбезпечує їх оприлюднення на власному офiцiйному веб-порталі для використання плaтниками податку під час склaдaння розрахунків коригування вiдповiдно до Податкового кодексу України.

ДФС вiд 19.11.2018 оприлюднила довiдник умовних кодів причин коригування, які платникам ПДВ необхідно буде зазначати у РК, починаючи з 1 грудня 2018 року.

Умовний код причини коригування Назва умовного коду причини, який може бути зазначено в розрахунку коригування Примітка
101 Зміна ціни
102 Зміна кількості
103 Повернення товару або авансових платежів
104 Зміна номенклатури
201 Коригування зведеної податкової накладної, складеної відповідно
до пункту 198.5 статті 198 ПКУ
202 Коригування зведеної податкової накладної, складеної відповідно до пункту 199.1 статті 199 ПКУ
203 Коригування зведеної податкової накладної, складеної відповідно до абзацу 11 пункту 201.4 статті 201 ПКУ
301 Виправлення помилки (пункт 24 Порядку заповнення податкової накладної) Зазначаєть у випадку складання розрахунку коригування з типом причини 20 до податкової накладної, зайво складеної на операцію, за якою в Єдиному реєстрі податкових накладних вже зареєстрована податкова накладна.
302 Усунення неоднозначностей У разі виправлення помилок, допущених при здійсненні попередніх коригувань податкової накладної, та відображення правильних показників товарних позицій, які утворились в результаті таких коригувань.
303 Зменшення обсягу при нульовій кількості У разі виправлення помилок, допущених при здійсненні попередніх коригувань податкової накладної, та відображення правильних показників товарних позицій, які утворились в результаті таких коригувань.
304 Зменшення кількості при нульовому обсягу У разі виправлення помилок, допущених при здійсненні попередніх коригувань податкової накладної, та відображення правильних показників товарних позицій, які утворились в результаті таких коригувань.

Ваш Техноцентр Маяк!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: