ФОП без місця роботи не має право на податкову знижку з ПДФО

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ДФС у Волинській області розповідає, що згідно з п. 166.3 ПКУ платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки визначено у п. 166.3 ПКУ.

При цьому, відповідно до пп. 166.4.2 ПКУ загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ПКУ.

Згідно з пп. 14.1.48 ПКУ заробітна плата для цілей розділу ІV ПКУ – основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.

Отже, фізична особа – підприємець не має право на податкову знижку щодо доходів, одержаних виключно від підприємницької діяльності.

Ваш Техноцентр Маяк!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.