Сучасний електронний світ. Керівництво по виживанню від Avast.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ми всі, так чи інакше, живемо в цьому електронному світі. Здійснюємо покупки, реєструємося на різних сервісах або соціальних мережах, залишаючи свої особисті дані на цих ресурсах. Ця інформація є конфіденційною і навіть якщо ви так не вважаєте, вона може бути використана проти вас зловмисниками. Ось перелік зламаних ресурсів, який, на жаль, постійно поповнюється: https://www.avast.com/hackcheck/leaks

Яка інформація наражається на ризик?
Насправді, це залежить від структури сервісу і характеру самого злому, але це може бути що завгодно, чим ви поділилися з даним сервісом в мережі. Наприклад:

 • Ім’я користувача
 • Адреса електронної пошти
 • Пароль
 • Адреса вашого проживання
 • Телефонні номери
 • Дата народження
 • Номер кредитної картки
 • Історія покупок

Що можуть зробити кіберзлочинці з даними, які вони крадуть?
Кіберзлочинці часто продають інформацію іншим кіберзлочинцям, а також використовують її для:

 • Знімають гроші з ваших банківських рахунків
 • Відправляють електронні листи від вашого імені
 • Отримують нові кредитні карти і знімають або витрачають з них кошти
 • Блокують ваші облікові записи, наприклад, банківські рахунки, облікові записи соціальних мереж

Що якщо ви стали жертвою злому?
Досить багато компаній постраждало від злому і подальшої витоку даних. Чесні компанії в обов’язковому порядку повідомляють своїх клієнтів про витік інформації і пропонують дії щодо мінімізації негативних наслідків, але є такі, які не надають ці події розголосу.

Якщо ваша особиста інформація була скомпрометована, скористайтеся нашими порадами:

 1.  Перевірте, чи був зламаний ваш аккаунт за допомогою спеціального сервісу від Avast: https://www.avast.com/hackcheck/
 2. Постарайтеся визначити, яка інформація передавалася і що може бути скомпрометовано. Суть цього – дізнатися, що саме сталося з компанією, яка була зламана. Якщо вони не повідомляють всі деталі, оцініть все, чим ви поділилися з цією компанією, і, щоб бути впевненим, припустимо, що всі дані були скомпрометовані.
 3. Змініть всі паролі. Створіть нові надійні паролі і намагайтеся уникайте їх повторного використання. Рекомендуємо скористатися сервісом генерації паролів від Avast: https://www.avast.com/random-password-generator. Використовуйте унікальну парольну фразу для кожного входу в обліковий запис, і, щоб переконатися, що вона максимально захищена, використовуйте менеджер паролів. Avast Passwords https://www.avast.com/passwords – це відмінний варіант. Менеджер паролів не тільки генерує складні паролі, але і запам’ятає їх для вас. Настійно рекомендується використовувати двухфакторну аутентифікацію всюди, де це можливо, і дотримуватися надійних паролів при створенні нових облікових записів.
 4. У разі втрати даних вашої кредитної картки, зв’яжіться з вашим банком. Якщо номера вашої кредитної картки були вкрадені, зверніться до свого банку, щоб анулювати карту і видати нову. Також змініть свій PIN-код. Слідкуйте за своїми щомісячними виписками про будь-які дивні витрати / покупки, поки номер викраденої картки не буде скасовано.
 5. Використовуйте антивірусне програмне забезпечення. Щоб захистити вас від шкідливого спаму, заражених посилань і шкідливих програм будь-якого типу, встановіть антивірус. Якщо який-небудь зловмисник спробує порушити вашу захист, антивірус зупинить його, перш ніж зможе завдати якої-небудь шкоди. Встановіть Avast Internet Security для потужного захисту, який блокує загрози.

Ми сподіваємося, що ви прислухаєтесь до наших порад, і ваш електронний світ буде доброзичливим і безпечним.

Будь-які продукти Avast ви завжди можете купити у офіційного дистриб’ютора Avast в Україні – Техноцентр Маяк

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: