Коли не подається річна декларація про майновий стан і доходи

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Відповідно до п. 179.1 ПКУ платник податку зобов’язаний подавати річну декларацію про майновий стан і доходи у випадках, передбачених розділом IV ПКУ.

Податкова декларація (відповідно до п.179.2 ПКУ) не подається, якщо платник податку отримував доходи:

– від податкових агентів, які згідно з IV розділом ПКУ не включаються до загального місячного або річного оподатковуваного доходу;

– у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно до цього розділу оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ПКУ.

– виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених IV розділом ПКУ;

– від операцій продажу або обміну майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб (далі – податок) відповідно до IV розділу ПКУ;

Ваш Техноцентр Маяк!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.