Ми рекомендуємо надійну пошту zvit.net

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Є дуже важливе питання, яке при організації подання звітності та реєстрації податкових накладних упускають. Через яку поштову скриньку надсилати документи до контролюючих органів?

Насправді це дуже важливо. Адже від цього залежить потрапить ваш звіт адресату чи ні. Чи вчасно буде поданий.

Проаналізувавши величезну кількість звернень ми прийняли рішення про створення свого сервісу доставки документів. При цьому були враховані наступні моменти:

Конфіденційність

Звіти передаються в зашифрованому вигляді за допомогою кваліфікованих сертифікатів. Зловмисники не зможуть прочитати вміст (криптоалгоритм сертифікований СБУ).

Швидкість

Цей сервіс створений тільки для звітності і ніяка інша пошта не буде заважати доставці повідомлень.

Захист від спаму і вірусів

За допомогою сучасних засобів захисту ми виключили ці шкідливі фактори і тим самим убезпечили своїх клієнтів від зайвих проблем.

Архів пошти

Ваші повідомлення будуть зберігатись в архіві на випадок їх втрати і при ніобходімості ми повторимо вам не отримані документи (за умови, якщо контролюючі органи їх відправили).

Технічна підтримка

Наші консультанти вирішать проблеми з отриманням або відправкою Вашої кореспонденції. Ми зможемо відстежити, якщо раптом Ваш звіт “загубився” десь у мережі.

Все це не зможе Вам запропонувати жоден сервіс безкоштовної пошти.
Адже купуючи програму, сертифікати та при цьому використовуючи не надійну пошту, ми все одно отримуємо проблему з поданням звітності.

Нерви
Час
Штрафи

Давайте виключимо їх і зробимо нашу роботу спокійніше і комфортніше.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: