Незабаром НН і РК будуть проходити моніторинг ДФС за новими критеріями! Проект змін Уже в ДРС!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ДФСУ направила на погодження Держрегуляторній службі проект постанови КМУ «Про внесення змін до пункту 3 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

ДФСУ 28 вересня оприлюднила проект постанови КМУ «Про внесення змін до пункту 3 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (завантажити). У ньому йдеться про пропозицію наступних змін:

1) значення показника D збільшити з 0,03 до 0,05. (у результаті чого зменшити можливість «прилаштування» несумлінними платниками податків до відповідного показника за рахунок сплати живих коштів до бюджету);

2) встановити, що у загальному обсягу постачання за поточний місяць, який має становити менше 500 тис. грн, сума такого обсягу на одного покупця не повинна перевищувати 50 тис. грн;

3) перевіряти ПН/РК на відповідність ознакам, визначеним п. 3 Порядку, до проведення моніторингу, за результатами якого можливе зупинення реєстрації (крім РК, складених у випадку зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їхньому постачальнику (продавцю)).

Вже 1 жовтня 2018 року податківці направили цей проект на погодження Державній регуляторній службі (лист ДФСУ від 01.10.2018 р. №17711/5/99-99-07-04-03-16). Як зазначено у листі, цей проект є остаточним і в ньому враховано зауваження Мінфіну.

ДФСУ просить розглянути та погодити цей проект в найкоротший термін. Станом на 05.10.2018 р. висновку ДРСУ ще немає.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: