Поєднання ЄСВ та 1ДФ в одному звіті за квартал замість подачі кожного місяця! Поквартальна подача ЄСВ для ФОП на єдиному податку та законодавчі акти, що їх регулюють!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти!

У зв’язку із  наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2020 № 773  «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4» відбулись певні зміни стосовно подачі звітності:

Для податкових агентів було створено новий вид звітності під назвою «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску». Фактично, від 01.01.2021, відбулось об’єднання звичних для нас форм № 1ДФ та звіту з ЄСВ форма №Д4 в один звіт, який буде містити відомості про суми сплаченого ПДФО, війського збоку та нарахованого ЄСВ.

Податковий розрахунок подаємо до контролюючого органу за основним місцем обліку поквартально протягом 40 календарних днів після закінчення поточного кварталу. При цьому не потрібно подавати річний звіт за цією формою.

Для ФОП на загальній системі було створено своєрідний “гібрид” податкової декларації про майновий стан та форми № Д5 звіту про ЄСВ. Інформацію про суми по ЄСВ, яка нараховується на доходи від ведення діяльності, ФОПи-загальносистемники подаватимуть в річній декларації про доходи, яка подається до 9 лютого наступного року.

Для ФОП на 1 та 2 групі Єдиного податку передбачається подання інформації про нарахований та сплачений ЄСВ в ЄП-декларації, яка відправляється в контролюючий орган за підсумками звітного року.

Для ФОП на 3 групі залишається минула квартальна система подачі ЄП-Декларації, проте дані про ЄСВ відображатимуться в даній декларації за І квартал.

Зверніть увагу, що за неподання, несвоєчасне подання, або подання за невстановленою формою передбачатиметься штраф у разі зменшення податкових зобов’язань платника, зменшення сум ЄСВ та/або зміни платника податку. У випадку збільшення даного показника штрафи не застосовуються.

Ваш Техноцентр Маяк! 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: