• Дніпро
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кривий Ріг
 • Луцьк
 • Львів
 • Миколаїв
 • Тернопіль
 • Рівне
 • Херсон
 • Київ
(0352) 51 66 25 CALLBACK з мобільного

Порядок отримання

Порядок отримання КЕП в ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна»

1. Сплатити рахунок (необхідно обов’язково вказати в призначенні платежу префікс рахунку ДПМ та номер. Наприклад: ДПМ-12345678-1111).

Рахунок можливо отримати

2. Звернутися до нашого офісу для отримання сертифікатів КЕП та надати наступні документи (Будь ласка, уважно прочитайте перелік та порядок оформлення документів. У разі порушення в оформленні документів КЕП не видається):

2.1. Виписку чи Витяг, для філій довідку зі статистики або Виписку чи Витяг (всі оригінали документів тільки для ознайомлення) та копію, завірену підписом керівника “З оригіналом згідно” і печаткою установи.

2.2. Документи, які підтверджують повноваження керівника та бухгалтера (наказ про прийняття на роботу, протокол зборів тощо), завірені підписом керівника “З оригіналом згідно” і печаткою установи. Якщо назва підприємства у наказі не співпадає з поточною в слідстві зміни назви підприємства необхідно подати підтверджуючі документи (протокол, наказ або інше)

2.3. Оригінал паспорта та копію 1 – 6 сторінки (особисті дані та прописка), завірені підписом посадової особи (кожен свої) “З оригіналом згідно”. Обов`язково наявність нових фотокарток у 25 та 45 років при досягненні цього віку.

2.4. Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів або інший документ, який його замінює, наприклад, IDкартка на зворотній стороні якої прописаний РНОКПП, завірену підписом посадової особи (кожен свою) “З оригіналом згідно”.

Увага! Від 07.11.2018 року кваліфікований електронний підпис (КЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта.

Якщо сертифікат бухгалтера отримує бухгалтер, без присутності директора, необхідно надати довіреність наступного зразка (отримати бланк можливо за посиланням Довіреності (версія від 01.09.2020 р.) та оригінал паспорту.

Так само, довіреність необхідно надати в разі, якщо співробітник відокремленого підрозділу юридичної особи буде отримувати тільки власний кваліфікаційний сертифікат від імені відокремленого підрозділу.

2.5. Картку приєднання до договору про надання послуг КЕП, завірену підписом керівника і печаткою установи. Картка приєднання створюється автоматично в ПЗ Медок в момент створення заявок на сертифікати.

2.6. Заявки на формування кваліфікаційних сертифікатів КЕП в електронному (у форматі .PCK) та в паперовому вигляді для кожної особи/печатки, на підпис якої отримується сертифікат. Заявки можуть бути сформовані у програмі M.E.Doc або у вебсервісі СОТА. Керівник підписує заявку на печатку та заявку на свій підпис, бухгалтер підписує свою заявку і т. д.. Для цього ознайомтесь з відеоінструкцією по створенню заявок, яка знаходиться  у ПЗ “M.E.Doc” меню – “Довідка” – “Відео” – “Управління сертифікатами” – “Як створити заявку на сертифікат”.

Увага! Важливо.

Підпис посадової особи повинен збігатися з підписом в його паспорті. Копії документів повинні бути якісними та без виправлень. Якщо копії документів створені на обох сторінках аркуша (або дві на 1 сторінці), необхідно завіряти кожну копію окремо.

3. При отриманні сертифікатів КЕП бажано мати:

3.1. печатку установи, документ про сплату рахунку (печатка банку не обов’язкова).

3.2. USB-флеш накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій)

4. Для запобігання виникнення черг та більш ефективного обслуговування радимо записатись до адміністратора реєстрації на зручний час за телефоном, вказаним нижче, або замовити виїзд до Вашого офісу.

Дніпро (056) 787-04-04
Кривий Ріг (056) 462-04-04
Запоріжжя (061) 280-04-40
Херсон (0552) 32-92-27
Миколаїв (0512) 777-007
Тернопіль (0352) 51-66-25
Львів(032) 2267878
Луцьк (0332) 78-40-40
Рівне (0362) 46-00-40
Івано-Франківськ (0342) 50-40-40

Замовити дзвінок

Залишіть свої контакти і наш менеджер перетелефонує Вам для консультації

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!