Що буде з авансовим внеском з прибутку, якщо «Єдинник» виплачує дивіденди за минулі роки?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ДФС у Запорізькій області інформує, що емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам), нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку на прибуток (крім випадків, передбачених пп. 57.1-1.3 ПКУ).

Обов’язок з нарахування та сплати авансового внеску з податку на прибуток за ставкою 18% покладається на будь-якого емітента корпоративних прав (крім платників єдиного податку), що є резидентом, незалежно від того, чи користується такий емітент пільгами із сплати податку, чи у вигляді застосування іншої ставки податку (пп. 57.1-1.2 ПКУ).

Починаючи з 01.01.2018 р. для платників ЄП відмінено обов’язок з нарахування та сплати авансового внеску при виплаті дивідендів.

При виплаті дивідендів у 2018 році за результатами фінансово-господарської діяльності за 2016, 2017 роки, платники єдиного податку у 2018 році не нараховують та не сплачують до бюджету авансові внески з податку на прибуток.

Зазначена норма передбачена п. 57.1-1 ПКУ.

Ваш Техноцентр Маяк!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.