Презентація по програмним РРО від Техноцентр Маяк
(056) 787 04 04

CALLBACK з мобільного

0

Співпраця по розповсюдженню ПЗ AVAST

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Якщо Ви працюєте в сфері інформатизації, надаєте послуги з встановлення програмного забезпечення, займаєтесь ремонтом комп’ютерів або заправкою картриджів – тобто вже маєте клієнтів, то співпраця з нами принесе Вам додатковий заробіток.

Основні причини співпраці з нами:

1. Наш досвід
Техноцентр Маяк безпосередньо співпрацює з розробником ПЗ «AVAST».
Працюємо в 9-ти областях України, а саме це Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Львівська, Волинська, Тернопільська, Рівненська, Івано-Франківська області.
Маємо велику дилерську мережу – більше ніж 250 партнерів за допомогою нас відкрили новий напрямок свого бізнесу!

2. Готовий імідж на ринку
ПЗ «AVAST» – лідер на ринку систем антивірусного захисту. Завдяки сформованому іміджу продавати продукти компанії легко і вигідно, вони знайомі, без перебільшення, кожному специалісту IT.

3. Мінімальний стартовий капітал
Для того щоб почати бізнес з нами в якості посередника, Вам достатньо мінімальних капіталовкладень. Немає необхідності створювати компанію, наймати персонал та орендувати приміщення для офісу.

Ми проводимо безкоштовне навчання для партнерів (в будь-якому режимі, в т.ч. віддалено), допомагаємо з консультаціями клієнтів, консультуємо перших клієнтів; надаємо маркетингову підтримку.
Наші партнери самі зацікавлені у збільшенні обсягів продажів, тому що чим більший Ваш обсяг продажів – тим більший відсоток від кожної угоди.

Будемо раді співпраці!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.