Презентація по програмним РРО від Техноцентр Маяк
(056) 787 04 04

CALLBACK з мобільного

0

Співпраця по розповсюдженню ПЗ AVAST

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Якщо Ви працюєте в сфері інформатизації, надаєте послуги з встановлення програмного забезпечення, займаєтесь ремонтом комп’ютерів або заправкою картриджів – тобто вже маєте клієнтів, то співпраця з нами принесе Вам додатковий заробіток.

Основні причини співпраці з нами:

1. Наш досвід
Техноцентр Маяк безпосередньо співпрацює з розробником ПЗ «AVAST».
Працюємо в 9-ти областях України, а саме це Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Львівська, Волинська, Тернопільська, Рівненська, Івано-Франківська області.
Маємо велику дилерську мережу – більше ніж 250 партнерів за допомогою нас відкрили новий напрямок свого бізнесу!

2. Готовий імідж на ринку
ПЗ «AVAST» – лідер на ринку систем антивірусного захисту. Завдяки сформованому іміджу продавати продукти компанії легко і вигідно, вони знайомі, без перебільшення, кожному специалісту IT.

3. Мінімальний стартовий капітал
Для того щоб почати бізнес з нами в якості посередника, Вам достатньо мінімальних капіталовкладень. Немає необхідності створювати компанію, наймати персонал та орендувати приміщення для офісу.

Ми проводимо безкоштовне навчання для партнерів (в будь-якому режимі, в т.ч. віддалено), допомагаємо з консультаціями клієнтів, консультуємо перших клієнтів; надаємо маркетингову підтримку.
Наші партнери самі зацікавлені у збільшенні обсягів продажів, тому що чим більший Ваш обсяг продажів – тим більший відсоток від кожної угоди.

Будемо раді співпраці!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Електронний документообіг або як працює успішний бізнес?Детальніше