У програмі M.E.Doc додано новий розділ “Стан розрахунків з бюджетом”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти!

Починаючи з оновлення версії 11.01.027 програми M.E.Doc з’явився новий розділ “Стан розрахунків з бюджетом”.

Він надає можливість отримати відомості щодо стану рахунків підприємства із сплати податків, зборів та інших платежів. Сервіс розроблений для миттєвого отримання інформації щодо нарахування, сплати, переплати, недоїмки або пені за підприємством.

Відтепер кожен бухгалтер, не виходячи із своєї програми, може отримати інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом, попередньо підписавши за допомогою електронного підпису (КЕП) і надіславши запит до органів державної податкової служби.

Тепер у Васа є можливість контролювати стан розрахунків з бюджетом за кожним періодом в одній програмі та завжди мати актуальну інформацію за допомогою простого, доступного та зручного функціоналу.

При першому відкритті розділ не містить інформації. Для звірки розрахунків оберіть рік, за який необхідно отримати інформацію, та натисніть кнопку Оновити дані. Підтвердіть відправку запиту за допомогою будь-якого доступного сертифіката. У розділі будуть відображені дані станом на момент запиту, що містять інформацію по кожному виду платежу. Дані щодо певного виду платежу відображаються у окремому рядку.
За допомогою панелі фільтрів можливо відібрати отриману інформацію за назвою ОДПС та/або видом платежу.

Більш детально слідкуйте на нашому сайті  у розділі новин

zvit.net

Ваш Техноцентр Маяк! 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: