У сімї нашої співробітниці трапилося велика біда, захворіла донечка Ганнуся.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У сімї нашої співробітниці трапилося велика біда, захворіла донечка Ганнуся.

Ганні всього 1 рік і 11 місяців. 13 травня малятко потрапила в міську клінічну лікарню №6 м. Дніпро з геморагічними висипаннями, блювотою і низьким рівнем тромбоцитів.

Майже через два тижні, після ряду аналізів, у неї виявили злоякісні клітини і перевели в дитячу обласну лікарню на Космічній на дообстеження. Чекаючи результатів чергових аналізів, батьки Ганнусі кілька разів намагалися домовитися про лікування в Білорусі. Чи не з першого разу, але вони отримали дозвіл і поїхали в центр дитячої онкології та гематології. Тут у дівчинки також взяли ряд аналізів, проте в стаціонар прийняли не відразу, а після двотижневої самоізоляції. Весь цей час тривали медичні огляди, але точний діагноз лікарі давати не поспішали.

Тільки до 18-липня медики зупинилися на діагнозі: мієлодиспластичний синдром рефрактерная анемія з надлишком бластів (предлейкоз). Це захворювання може перерости в гострий лейкоз і лікується пересадкою кісткового мозку без тривалої хімії. В якості донора перевірку проходив старший брат Ганни, Артем, якому лише 4 роки. Зараз для малятка шукають донора кісткового мозку в міжнародному реєстрі. Весь цей час Ганнуся не падає духом, продовжує посміхатися і радіти життю.

Проблема полягає в тому, що на лікування необхідна дуже велика сума – 150 тисяч доларів. Тому сім’ї Панченко потрібна допомога всіх небайдужих. Якщо ви можете і хочете допомогти маленькій Ганні, то кошти можна перевести на карту: 5168 7573 9886 3391 – Олена Панченко, мама дівчинки.

Дякуємо за розуміння!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: