Увага! М.E.Doc припиняє підтримку Windows XP!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти!

Вже майже рік пройшов з того моменту, коли була анонсована відмова від підтримки застарілих версій операційних систем. Для подальшого розвитку програми, компанія M.E.Doc вимушена відмовитись від підтримки ОС Windows XP та Windows server 2003, оскільки дані ОС не підтримуються Microsoft, не випускаються оновлення для підтримки безпеки ОС, то неможливо гарантувати безпечну роботу на цих ОС.

Припинення підтримки заплановано на версію 11.01.028. Після встановлення вказаної версії користувач, що використовує згадані вище операційні системи на комп’ютері, де встановлена програма M.E.Doc, більше не зможе оновити програму. Під час запуску програми або при намаганні встановити наступну версію користувачу буде показано повідомлення-попередження про припинення підтримки ОС Windows XP та Windows server 2003. Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що програма з встановленою версією 11.01.028 буде працювати у звичному режимі і всі функції, окрім оновлення, будуть доступні.

Для того щоб, Ви могли користуватися усіма можливостями програми M.E.Doc, необхідно встановити ОС Windows більш нової версії.
Можемо запропонувати Вам придбати ліцензійну ОС Windows 7 або ОС Windows 10 у нашій компанії, або скористатися послугою оренди віддаленого робочого місця.
За більш детальною інформацією звертайтеся за номером гарячої лінії:

Контакти

 

Більш детально слідкуйте на нашому сайті  у розділі новин

zvit.net

Ваш Техноцентр Маяк! 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини:

Пов'язані записи

Ми рекомендуємо надійну пошту zvit.net

Є дуже важливе питання, яке при організації подання звітності та реєстрації податкових накладних упускають. Через яку поштову скриньку надсилати документи до контролюючих органів? Насправді це дуже важливо. Адже від цього залежить потрапить ваш звіт...

Дата публікації: 12:25 18.01.2019

Дата оновлення: 11:20 25.01.2019

Детальніше

Avast. Давайте познайомимося.

Станом на 2017 рік, є найпопулярнішим антивірусом в світі, маючи найбільшу частку на ринку серед антивірусних програм. Назва Avast є скороченням від "AntiVirus Advanced SeT" ( «просунутий антивірусний набір»). Те, що на старому англійському сленгу слово avast означає «стоп», було...

Дата публікації: 10:39 25.01.2019

Дата оновлення: 15:19 30.01.2019

Детальніше