УВАГА!!! Найближчим часом захищені носії (ТОКЕНИ) будуть обов’язковими

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні власники електронних підписів!

Відповідно до Закону України “Про електронні довірчі послуги” від 07.11.2018 р., та постанови КМУ № 749  від 19 вересня 2018 р. всім платникам податків, незалежно від організаційно правової форми, необхідно зберігати КЕП (кваліфікований електронний підпис) виключно на захищених носіях.

Захищений носій ключової інформації являє собою пристрій, призначений для безпечного зберігання ключів ЕП. По суті це апаратно-програмний засіб ЕП, виконаний у вигляді токена – USB-пристрою (зовні схожого на флешку) або смарт-карти (пластикової картки з чіпом).

У контролюючих органах вже увімкнена перевірка всіх платників податків на виконання вимог даного закону, ви вже отримували цю інформацію у квитанціях від ДПС!

 

Передбачається, що найближчим часом відправляти звіти, реєструвати ПН тощо, можна буде тільки за умови, якщо ваші електронні підписи знаходяться на захищеному носії! 

 

Техноцентр Маяк рекомендує всім, хто ще не придбав токени, якнайшвидше їх придбати та завчасно згенерувати секретні ключі на токени, щоб не зіткнутися з проблемою при здачі звітів або реєстрації податкових накладних!

Особливості захищених носіїв:

  • Забезпечують невилучення секретного (особистого) ключа ЕП. Секретний ключ ніколи не залишає носій. Таким чином, ключ існує в єдиному екземплярі і копіювання ключа неможливе.
  • Генерація ключа і всі операції з ним виконуються всередині носія. При підписанні документ передається в носій, обчислення ЕП проводиться всередині носія.
  • Носій захищений паролем доступу. Обмеження на кількість спроб підбору пароля: 7 разів.
  • Це захищає ключ від несанкціонованого використання в разі втрати носія.

Часті питання:

  • Токени багаторазові, записувати ключі можна нескінченно.
  • Для кожного особистого ключа використовується окремий носій, при цьому якщо відбувається автоподовження, новий ключ записується на той же носій.
  • При роботі з токенами принципово нічого не змінюється, так само є продовження без документів і перевидача через автоподовження зі збереженням на токен.
  • Кожен токен додатково захищений паролем (пароль за замовчуванням 12345678).
  • УВАГА! Є обмеження за кількістю спроб підбору пароля: 7 раз. Після такої кількості невдалого введення пароля захищений носій блокується. Відновлення роботи з ним передбачає генерацію секретного ключа і отримання нового сертифікату відкритого ключа в АЦСК.

«SecureToken-337М» 

695 грн./шт.

SecureToken-337М виконаний у вигляді флешки, має міцний пластиковий корпус, виготовляється на базі смарт-чіпів компанії NXP Semiconductors P5CC037.

Отримати рахунок

Токен «SecureToken-337К»

965 грн./шт.

SecureToken-337К виконаний у вигляді флешки, має міцний пластиковий корпус і металевий USB-роз’єм, виготовляється на базі смарт-чіпів компанії NXP Semiconductors P5CC037.

Отримати рахунок

USB HUB для 4-х токенів

402 грн./шт.

Отримати рахунок

USB HUB для 10-х токенів

912 грн./шт.

Отримати рахунок

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: