Увага! Робота Електронних сервісів ДПС відновлена

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти!

Державна податкова служба України приносить вибачення за тимчасові незручності  і повідомляє наступне. З 22 години 30 хвилин 24 грудня Інформаційно-телекомунікаційні системи (ІТС) та електронні сервіси працюють у штатному режимі.

Електронні документи, які були надіслані до ДПС, прийняті та оброблені з урахуванням дії операційного дня для кожного типу документів. Акцизні накладні та розрахунки коригування до них в Єдиному реєстрі акцизних накладних, що були направлені до ДПС 24 грудня у період тимчасового обмеження роботи ІТС Державної податкової служби, прийняті і оброблені вчасно 24 грудня.

Податкові накладні та розрахунки коригування, направлені платниками для реєстрації у робочі дні 20, 23 та 24 грудня 2019 року, були отримані ДПС після завершення операційного дня 24 грудня, і будуть зареєстровані 26 грудня 2019 року, у перший робочий операційний день.

На данний час вже почали приходити квитанції на податкові накладні, які надіслані 21.12.19. Всі документи будуть оброблені в порядку черги!

Ваш Техноцентр Маяк! 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: