Увага! Відсутність квитанцій до податкових накладних і звітів (ПОКРОКОВА ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ) (Оновлено: cтаном на 12:30 21.01.20199)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти!
Станом на 12:30 21.01.2019 ситуація з боку податкової все ще не вирішена!
З останньої актуальною інформацією ви завжди можете ознайомитися на нашому сайті zvit.net, а також у нашому мобільному додатку “Маяк Асистент”!

Для більш швидкого отримання квитанцій з нашого боку рекомендуємо:
Якщо термін подачі цього документа не вийшов! Включити поштове з’єднання і виконати повторну відправку документа. При цьому НЕ копіюючи документ!
З докладною відео інструкцією ви можете ознайомитися трохи нижче!

Текстова інструкція з повторного надсилання звітів:

1) У головному меню програми необхідно вибрати розділ Адміністрування.
І справа вибрати пункт “Параметри системи”.

2) Потім зліва необхідно вибрати “Звітність”. Зняти галочку з пункту “Пряме з’єднання” і поставити галочку у пункту “Електронна пошта”. Настійно рекомендуємо використовувати ящик zvit.net c гарантованою доставкою!

3) Для запиту неотриманних квитанцій відправте той самий документ, на який нема відповіді, НЕ копіюючі його. Для цього необхідно натиснути правою кнопкою по документу і вибрати пункт “Відправити”. Після цього слід очікувати квитанцію! Для запобігання зараження комп’ютерними вірусами рекомендуємо використовувати спеціальний антивірус Avast. Більш детально: за цим посиланням!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: