Викладачі та студенти Луцького національного технічного університету. отримали сертифікати користувачів комп’ютерною програмою «M.E.Doc»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

За ініціативою ТОВ “Техноцентр Маяк” сумісно з Луцьким національним технічним університетом було організовано з 07 листопада по 15 листопада 2018 р. навчальні курси по роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc» для викладачі та студентів старших курсів.

Компанія Техноцентр Маяк є офіційним представником (дистриб’ютором) розробника програмного забезпечення «M.E.Doc» і ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна». Курси проводились сертифікованим спеціалістом ТОВ «Техноцентр Маяк» Кунцик Оленою Анатоліївною.

M.E.Doc – своєчасна звітність та простий обмін документами.

Проста звітність без помилок!

 

«M.E.Doc»– це програма, яка допомагає в роботі з документами різних типів і призначення: звітами, податковими накладними, актами, рахунками та ін. Будь-який документ, створений в «M.E.Doc» і підписаний ЕП є оригіналом паперового документу в електронному вигляді.

В процесі навчання викладачі та студенти вивчили можливості програми «M.E.Doc», а саме як: створити всі необхідні документи; перевірити, зашифрувати і зберегти електронні документи в єдиній системі; підписати документи електронним підписом; зареєструвати податкові накладні, отримати квитанції про реєстрацію ПН, робити витяги з реєстру; відправити звіти в контролюючі органи; обмінятися податковими накладними і квитанціями, та будь-якими первинними документами зі своїми контрагентами.

15 листопада у присутності представників Розробника програми «M.E.Doc» відбулася сертифікація 29 студентів і 12 викладачів. Всі успішно склали іспит з володіння знаннями та вміннями практичного використання програмного продукту «M.E.Doc». 15 листопада 2018 року відбулося офіційне вручення сертифікатів викладачам та студентам. Для викладачів сертифікат надає право на викладання навчальних курсів по роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc», а студентам – право на придбання модулів комп’ютерної програми «M.E.Doc» для компанії-роботодавця зі знижкою 50%. Знижка надається одноразово за реєстраційним номером сертифіката. Знижкою можна скористатися з моменту отримання сертифікату, але не пізніше, ніж через рік після закінчення учбового закладу.

На заході представником ТОВ «Техноцентр Маяк» було вручено

41 сертифікат «M.E.Doc».

 

Ваш Техноцентр Маяк!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: