Вітаємо Вас з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти!

2020 рік добігає до свого завершення. Для всіх нас цей рік виявився не легким. Вперше за багато років ми зіткнулися з пандемією вірусу, що змінило нашу роботу і змусило змінити нашу співпрацю.

У зв’язку із зменшенням можливості фізичного спілкування в 2020 році для вашої зручності ми зробили наступне:

  • поліпшили можливість автоматичного передзвону вам у тому випадку, коли ви телефонуєте нам з мобільного телефону на наш міський номер, що особливо зручно для користувачів, які знаходяться не в обласних центрах;
  • організували Youtube канал Техноцентр Маяк, на якому Ви можете знайти багато цікавого у вигляді навчальних відео. Підписуйтесь на наш ютуб канал. Вже більше 1000 бухгалтерів слідкують за нашим каналом;
  • з метою економії коштів для невеликих підприємств ми організували можливість оренди 1С:Підприємство на віддаленому сервері;
  • провели додаткові сертифікації наших спеціалістів по роботі з новими програмними продуктами і модулями, щоб в подальшому надавати вам консультації на максимальному рівні;
  • з огляду на карантинні обмеження ми замінили наші щоквартальні семінари на вебінари. У січні ми плануємо провести черговий вебінар стосовно нововведень. Ймовірно, що ми зможемо продемонструвати Вам стикування 1С:Підприємство з програмними РРО, яке повинно бути доступне найближчим часом.

Ми будемо раді запропонувати Вам те, що полегшить або поліпшить вашу роботу. Якщо у Вас є побажання стосовно переліку наших послуг або їх якості – просимо Вас повідомити нам будь-яким зручним способом.
Ми дуже цінуємо те, що Ви вибираєте нас в якості постачальників послуг. Зі свого боку ми постійно намагаємося поліпшувати якість наших сервісів.

Безсумнівно, пандемія впливає на нашу з вами співпрацю . В деякі моменти буває особливо складно, але ми віримо, що в Новому році все налагодиться, і ми повернемося до звичного способу життя.

Вітаємо Вас з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і приємного святкування в родинному колі.

Дякуємо Вам за вашу довіру!

Ваш Техноцентр Маяк!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: