Зміни у розділі первинних документів. Нове відео на Youtube-каналі

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні користувачі, ми продовжуємо ознайомлювати Вас із актуальними змінами програми M.E.Doc. Зміни відбулись у розділі первинних документів.

З відео Ви можете ознайомитись на нашому youtube-каналі за посиланням: 

Останнім часом багато клієнтів звертається  з питанням: «Куди поділися усі первинні документи?».

З оновлення 11.02.032 у модулі Реєстр податкових документів можливо створювати, переглядати та опрацьовувати виключно документи: Податкова накладна та Розрахунок коригування. А отримання, створення та робота з первинними електронними документами (актами, рахунками, універсальними документами тощо), здійснюється лише у модулі Реєстр електронних документів. Тому всі первинні документи знаходяться саме у цьому розділі.

Та для Вас рекомендуємо модуль « M.E.Doc.Бізнес », з яким у Вас буде можливість обмінюватись будь-якими первинними документами з вашими контрагентами у необмеженій кількості, навіть не відходячи від комп’ютера. Ви можете перенести документи з 1С:Підприємство або BAS у M.E.Doc або створити первинний документ безпосередньо у M.E.Doc.

Ви накладаєте на документ кваліфікований електронний підпис ( КЕП ), та відправляєте контрагенту. Документ підписаний КЕП є юридично вагомим, так само, як і паперовий, згідно Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та Закону України «Про електронний цифровий підпис». Зверніть увагу, що Вам не потрібно знати адресу, куди потрібно відправляти, просто обираєте зі списку документи, та відправляєте. Це швидко, зручно та Ви юридично захищенні.

Також, одразу у програмі Медок , у колонці «Статус» Ви бачите стан відправленого документа, що через деякий час стан документа змінився на підтверджений, або відхилений, або відхилений з певними правками, які не сподобались вашому контрагенту. Та на самому документі, який підтверджений, будуть стояти підписи вашого контрагента. Цей документ з підписами, при необхідності, Ви можете роздрукувати у паперовому вигляді.. Таким чином, при використанні електронного документообігу, щоб отримати від контрагента назад підписаний документ, вам досить трохи почекати, або зателефонувати і попросити його вам відповісти. Нічого додатково відправляти не потрібно, на відміну від паперу, який може загубитися.

Ось таким зручним чином, Ви зможете поліпшити собі роботу скориставшись електронним документообігом.
Вам варто підписатися на наш youtube-канал  та поставити двіночок, щоб не пропустити нові відео.
А також приєднуйтеся до нас у facebook  та telegram , де ви знайдете багато корисної та актуальної інформації!

 

Електронний документообіг , Оновлення Медок , Електронний підпис , Доробки BAS

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: