Презентація по програмним РРО від Техноцентр Маяк
(056) 787 04 04

CALLBACK з мобільного

0

M.E.Doc

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Cвоєчасна звітність та простий обмін документами

Обирайте просте рішення своїх задач!

Зручність і простота документообігу

З Медок Ви маєте великий набір функцій, як для бюджетних, так і приватних підприємств, завдяки яким зможете істотно економити свій час при підготовці та поданні звітності в електронному вигляді та скоротити витрати Вашого підприємства на IT-потреби! Програмне забезпечення M.E.Doc можливо адаптувати під будь-який розмір і вид діяльності підприємства!

Проста інтеграція та впровадження

M.E.Doc підтримує всі формати електронних документів, завдяки чому обмін документами між будь-якою обліковою системою і програмою M.E.Doc не викликає труднощів! Оновлення Медок виходять регулярно, а всі зміни відповідають чинним вимогам законодавства України.

Актуальність та законність

З M.E.Doc ви маєте можливість завжди мати під рукою актуальні форми і бланки відповідно до вимог поточного законодавства.
Кожен документ, який створюється в програмі, а також підписується ЕЦП, являє собою готовий оригінал документа, представлений в електронному вигляді.

Конфіденційність та безпека

Розробники реалізували комплекс рішень, що роблять програму максимально захищеною!
Ви можете не хвилюватися про безпеку Ваших даних – конфіденційність забезпечується шифруванням за допомогою вашої ЄЦП.

Автоматизація та продуктивність

Максимальна автоматизація звітності та інших процесів документообігу в рамках однієї програми. Автоматичний контроль процесів документообігу на всіх етапах. M.E.Doc автоматично розраховуе поля та заповнює декларацію на основі додатків.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.