• Дніпро
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кривий Ріг
 • Луцьк
 • Львів
 • Миколаїв
 • Тернопіль
 • Рівне
 • Херсон
 • Київ
(056) 787 04 04 CALLBACK з мобільного

Угода користувача

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту
Сайт Zvit.net дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності
Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Zvit.net не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Zvit.net в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Zvit.net не зобов’язаний оновлювати їх. Zvit.net ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті
Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв’язок і коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Zvit.net може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Zvit.net не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Дякуємо за вибір наших послуг! Ми дбаємо про конфіденційність та безпеку ваших персональних даних. Ця політика конфіденційності пояснює, як ми збираємо, використовуємо, захищаємо та обробляємо ваші особисті дані.

1. Збір і використання персональних даних

Ми можемо збирати особисті дані, такі як ім’я, електронна пошта та номер телефону, коли ви користуєтеся нашими послугами. Ці дані збираються виключно для надання вам обслуговування та спрощення комунікації між нами та вами.

2. Захист і зберігання даних

Ми приділяємо велику увагу безпеці ваших даних. Усі персональні дані зберігаються в зашифрованому вигляді, забезпечуючи їх конфіденційність та недоступність для несанкціонованого доступу.

3. Використання даних для комунікації

Ми використовуємо ваші персональні дані тільки для забезпечення ефективної комунікації з вами щодо наших послуг, повідомлення про акції, оновлення та іншої інформації, яка може бути корисною для вас.

4. Передача даних третім особам

Ми гарантуємо, що ваші персональні дані не будуть передаватися третім особам без вашого згоди. Ми дотримуємося принципу поваги до приватності наших клієнтів та вживаємо всіх заходів для забезпечення їх конфіденційності.

5. Зміни в політиці конфіденційності

Ми можемо час від часу вносити зміни в цю політику конфіденційності. Будь ласка, періодично переглядайте цей документ, щоб бути в курсі будь-яких оновлень.

6. Зворотній зв’язок

Якщо у вас є питання або зауваження щодо цієї політики конфіденційності або обробки ваших даних, будь ласка, звертайтеся до нас будь-яким зручним способом

Loading

Замовити дзвінок

Залишіть свої контакти і наш менеджер перетелефонує Вам для консультації

  Заповнюючи дану форму, ви даєте згоду на обробку Ваших даних та отримання відповіді, інформації про наші пропозиції та послуги.

  check

  Дякуємо за замовлення

  Очікуйте інформацію від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!