Презентація по програмним РРО від Техноцентр Маяк
(056) 787 04 04

CALLBACK з мобільного

0

Співпраця з нами

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Якщо Ви працюєте в сфері інформатизації, надаєте послуги з встановлення програмного забезпечення, займаєтесь ремонтом комп’ютерів або заправкою картриджів – тобто вже маєте клієнтів, то співпраця з нами принесе Вам додатковий заробіток.

Основні причини співпраці з нами:

1. Наш досвід
Техноцентр Маяк безпосередньо співпрацює з розробником програми «M.E.Doc», Центром Сертифікації Ключів «Україна» з 2000 року та розробником систем антивірусного захисту “AVAST”.
Працюємо в 9-ти областях України, а саме це Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Львівська, Волинська, Тернопільська, Рівненська, Івано-Франківська області.
Маємо велику дилерську мережу – більше ніж 250 партнерів за допомогою нас відкрили новий напрямок свого бізнесу!

2. Готовий імідж на ринку
Комп’ютерна програма «M.E.Doc» – лідер на ринку електронної звітності та документообігу, а АЦСК «Україна» є одним з найбільш впізнаваних брендів електронних цифрових підписів. “AVAST” є одним з лідерів на ринку антивірусів. Завдяки сформованому іміджу продавати продукти компанії легко і вигідно, вони знайомі, без перебільшення, кожному бухгалтеру.

3. Статус дилера унікальних програм
Розробник «M.E.Doc» – єдина компанія, що надає перспективний модуль «Електронний документообіг», що включає обмін електронними документами з контролюючими органами і контрагентами. Враховуючи вимогу законодавства щодо обов’язкової реєстрації податкових накладних в електронному вигляді, унікальний продукт має величезну популярність.

4. Мінімальний стартовий капітал
Для того щоб почати бізнес з нами в якості посередника, Вам достатньо мінімальних капіталовкладень. Немає необхідності створювати компанію, наймати персонал та орендувати приміщення для офісу.

Для початку роботи Вам потрібно укласти з нами договір:
30% від кожної угоди, якщо Ви продаєте програмні продукти без супроводу. Супровід надамо ми!
Подалі є ріст до 40% та 50% від кожної угоди-продажу ліцензійного супроводу «M.E.Doc».
Пропонуємо завітати до нашого офісу та обговорити умови співпраці детальніше.

Переглянути прайс ПЗ «M.E.Doc»
Переглянути прайс АЦСК «Україна»

Ми проводимо безкоштовне навчання для партнерів (в будь-якому режимі, в т.ч. віддалено), допомагаємо з консультаціями клієнтів, консультуємо перших клієнтів; надаємо маркетингову підтримку.
Наші партнери самі зацікавлені у збільшенні обсягів продажів, тому що чим більший Ваш обсяг продажів – тим більший відсоток від кожної угоди.

Контактні дані Дилерського відділу: dealers@mayak.dp.ua, моб.тел (067)650 62 81
Сайт розробника програми: www.medoc.ua
Сайт центру сертифікації ключів Україна: www.uakey.com.ua

Будемо раді співпраці!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.