Презентація по програмним РРО від Техноцентр Маяк
(056) 787 04 04

CALLBACK з мобільного

0

Про нас

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Всім привіт, дозвольте представитися, ми команда однодумців, яка вирішує будь-які потреби в автоматизації робочого місця бухгалтера не тільки великих компаній, але й середніх і малих підприємств.

У нашій команді працюють лише кваліфіковані спеціалісти, а офіси в 10 містах України. І вже 21 рік ми працюємо на результат. А все починалося ще в далекому 2000 році з маленького, тісного офісу, команди з 5 чоловік і ідеї стати провідною компанією з супроводу послуг автоматизації бухобліку. Ми постійно розвиваємось та не стоїмо на місці, легко впроваджуємо корисні новинки, які значно полегшують роботу бухгалтера в один клік.

Техноцентр Маяк впевнено займає перше місце на ринку автоматизації бухгалтерських послуг. Ми не лише вибираємо перевірені програмні продукти, а надаємо до них супровід. Консультації 1С:Підприємство , BAS , Медок (Medoc) , ПРРО (Cashalot та СОТА Каса) з нами це зручно та просто!

На сьогоднішній день наша компанія має статус Центру супроводу програмних продуктів 1С:Підприємство та BAS, наші консультанти надають лише якісні консультації, а технічні спеціалісти оперативно вирішують поставлені завдання. Саме тому складні випадки це для нас виклик. Виклик до нашого професіоналізму! Ми завжди готові до змін та оперативно відповідаємо на вимоги Законодавства.

Нас радують наші клієнти

Адже погодьтеся, так приємно, коли вас вибирають, чи не так? Нам дуже хочеться бути корисними для вас. Адже нам довіряють найцінніше та найдорожче. Серце будь-якого підприємства – бухгалтерію!

З нами легше

Легше приймати рішення, легко спілкуватися, легко тому, що знаємо потреби бухгалтера. Відстежуючи законодавство і вимоги сучасного цифрового світу, полегшуємо вашу роботу, вказуючи вірний шлях. Ми – Маяк.

З нами вигідно

У нас в запасі готові робочі рішення, перевірені і схвалені великою кількістю наших клієнтів. Ви отримуєте все в комплексі, що дозволяє нам знизити ВАШІ витрати. Ми підготували для Вас найраціональніші рішення у сфері автоматизації бухгалтерського обліку. Подача електронної звітності, ведення бухгалтерського обліку, програмні РРО, оновлення програм Медок (Me.Doc) та 1С:Підприємство, перехід на BAS:  “з чого почати та як легко працювати в подальшому?”. Все це і навіть більше з найкращим центром супроводу Техноцентр Маяк.

Ми раді будемо бачити вас серед наших улюблених клієнтів або партнерів.

Телефонуйте та отримайте консультацію вже зараз, або дізнайтесь умови співпраці!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.