Оновлення BAS та 1С:Підприємство. Об’єднана звітність 1ДФ, ЄСВ + ПДФО. Коли чекати?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти , у зв’язку із збільшенням звернень користувачів BAS та 1С:Підприємство стосовно виходу нових форм звітності ( об’єднаної звітності по ПДФО + ЄСВ і 1ДФ та декларації з ПДВ) повідомляємо, що станом на сьогодні дане оновлення  ще не випущено розробником. Про вихід оновлення Ви зможете дізнатись на офіційному сайті Техноцентр Маяк у розділі новин , на нашому каналі в Телеграм  та на сторінці у Фейсбук .

Оновлення вищезгаданих звітів передбачається для:

Цікавлять ціни та супровід на M.E.Doc, BAS або 1С:Підприємство? Лише кваліфіковані спеціалісти та найкраще обслуговування у в центрi супроводу Техноцентр Маяк!

Звертаємо Вашу увагу, що дана звітність вже доступна в ПЗ Медок у оновленні M.E.Doc 11.02.034 . У разі потреби наші технічні спеціалісти допоможуть Вам програму до актуальної версії. Для цього звертайтесь за контактами

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО! Вам відвідати НАШ ВЕБІНАР на  якому ми з радістю доступно розкажемо та покажемо нюанси стосовно оновленої звітності, розрахунку середньої заробітної плати, ПДВ і тд.

Слідкуйте за нашими новинами та після офіційного виходу оновлення ми оперативно Вас проінформуємо.

Для того, щоб не пропустити нічого важливого Вам потрібно ПІДПИСАТИСЬ на нашу інформаційну розсилку. Для цього потрібно лише ввести електронну пошту у формі знизу сторінки.

  

Ми у соціальних мережах:       

1С:Підприємство , BAS , Нова звітність , Медок

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: