Презентація по програмним РРО від Техноцентр Маяк
(056) 787 04 04

CALLBACK з мобільного

0

Про нас

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

   Дозвольте представитися, ми команда однодумців, яка вирішує будь-які потреби в автоматизації робочого місця бухгалтера не тільки великих компаній, але середніх і малих підприємств.

У нашій команді більше 150 чоловік і офіси в 10 містах України. І вже 17 років ми працюємо на результат. А все починалося з маленького, тісного офісу, команди з 5 чоловік і ідеї стати провідною компанією з супроводу послуг автоматизації бухобліку.

Нас радують наші клієнти. Адже погодьтеся, так приємно, коли вас вибирають, чи не так? Нам дуже хочеться бути корисними для вас. Адже нам довіряють найцінніше, найдорожче. Серце будь-якого підприємства – бухгалтерію!

З нами легше. Легше приймати рішення, легко спілкуватися, легко тому, що знаємо потреби бухгалтера. Відстежуючи законодавство і вимоги сучасного цифрового світу, полегшуємо вашу роботу, вказуючи вірний шлях. Ми – Маяк.

З нами вигідно. У нас в запасі готові робочі рішення, перевірені і схвалені великою кількістю наших клієнтів. Ви отримуєте все з одних рук, що дозволяє нам знизити ВАШІ витрати.

Ми не боїмося складних завдань. Це в першу чергу виклик, виклик до нашого професіоналізму.

Ми раді будемо бачити вас серед наших улюблених клієнтів або партнерів.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.