(056) 766 04 04

CALLBACK з мобільного

0

Avast Internet Security

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Для тих, кому важливий захист конфіденційності

Обмінюйтеся враженнями в соцмережах, купуйте та здійснюйте банківські операції в Інтернеті, не переймаючись про безпеку. Інтелектуальне виявлення загроз, яким оснащено програму Internet Security, дає змогу захистити конфіденційність ваших даних в Інтернеті та забезпечує новий додатковий рівень захисту від програм-вимагачів для важливих файлів і фотографій.

Не дозволяйте зловмисникам отримати доступ до ваших файлів

У середньому зловмисники вимагають зі своїх жертв 643 долл. США. Тепер програма Internet Security захищає ваші особисті файли й фотографії та не дає змоги зашифрувати їх, щоб вимагати викуп.

Уникайте підроблених веб-сайтів!

Зловмисники можуть легко створити копію сайту, який ви використовуєте для банківських операцій, щоб викрасти ваші облікові дані (ім’я користувача та пароль). Програма Internet Security шифрує ваші дані, щоб їх захистити.

Виявлення шахрайських повідомлень

Сьогодні фішингові повідомлення — це вже не щось на зразок «ви виграли мільйон у лотерею». Програма Internet Security виявляє не тільки дивний текст і підозрілих відправників.

Захистіть свої дані брандмауером!

Дані, що зберігаються на вашому ПК, — ласий шматочок для викрадачів особистих даних. Брандмауер програми Internet Security — це надійний мур, який захистить вас від намагань зловмисників отримати до них доступ.

Avast Internet Security
Необтяжливий для ПК інтелектуальний захист від загроз

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.