• Дніпро
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кривий Ріг
 • Луцьк
 • Львів
 • Миколаїв
 • Тернопіль
 • Рівне
 • Херсон
 • Київ
(056) 787 04 04 CALLBACK з мобільного

Давайте поговоримо про РРО?

Шановні клієнти, у зв`язку із збільшенням звернень з питаннями стосовно використання касових апаратів (РРО), використанням програм замість громіздких класичних РРО, хочемо детальніше розповісти про законодавчі інновації, які дедалі більше скеровують суб`єкти господарювання до використання РРО/ПРРО.

Ви вже знаєте, що з 01.01.2021 року перелік категорій платників, які обов`язково повинні використовувати реєстратори розрахункових операцій (касові апарати) розширився та надалі буде так само розширюватися.

Тож головним питанням для бізнесу залишається «Кому потрібно використовувати касові апарати (РРО) ?» або «Які категорії обов`язково використовуватимуть касові апарати?»

До «щасливчиків», які не використовують РРО підпадають суб`єкти господарювання, які приймають розрахунки через банківські установи

Фактично, РРО використовується  тоді, коли Ви здійснюєте розрахункові операції в сфері торгівлі.

В першу чергу, це ті категорії платників податків, які в процесі своєї діяльності здійснюють розрахункові операції  готівкою або без готівкою при продажі товарів або наданні послуг у сферах громадського харчування, сфері торгівлі та при здійсненні операцій з приймання готівкових коштів для їхнього подальшого переказу.

В другу чергу,  це ті, хто здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту

Третя категорія це ті, хто здійснює продаж виробів медичного призначення, лікарських засобів та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я.

А також суб`єкти господарювання, які реалізовують ювелірні або побутові вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння.

Відповідно до закону про РРО продавець зобов`язаний видати покупцеві чек (при цьому, слід врахувати, що можна використовувати як паперовий, так і електронний чек)

З повним переліком категорій, які підпадають під категорію «РРО-зобов`язаних та звільнених» Ви можете ознайомитись на посиланням

Проте не варто розчаровуватись раніше терміну. Є і хороші новини! В законі про РРО прописано, що повністю законним є використання програмного касового апарату (ПРРО). Наша компанія завжди виступає за скорочення паперового документообігу і не стоїть осторонь і проблеми з РРО.

Саме тому у разі, якщо Ваш суб`єкт господарювання підпадає під категорію, яка зобов`язана використовувати в процесі діяльності касовий апарат –  ми пропонуємо Вам перевірені програмні продукти Cashalot та Сота Каса, які з початку збільшення категорій платників вже зарекомендували себе з найкращої сторони.

МИ ПРОПОНУЄМО:

Зацікавило? Запишіться на безкоштовну онлайн презентацію та отримайте відповіді на всі Ваші питання!
Маєте питання та хочете отримати вичерпну відповідь прямо зараз? Зателефонуйте до нас за контактами та ми залюбки Вас проінформуємо!

 Програмний РРО , Cashalot , Зв`язок із нами , Новини законодавства

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Loading

3.8 5 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Замовити дзвінок

Залишіть свої контакти і наш менеджер перетелефонує Вам для консультації

  Заповнюючи дану форму, ви даєте згоду на обробку Ваших даних та отримання відповіді, інформації про наші пропозиції та послуги.

  check

  Дякуємо за замовлення

  Очікуйте інформацію від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  check

  Дякуємо за замовлення

  Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

  0
  Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x