• Дніпро
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кривий Ріг
  • Луцьк
  • Львів
  • Миколаїв
  • Тернопіль
  • Рівне
  • Херсон
  • Київ
(056) 787 04 04 CALLBACK з мобільного

Перехід на 2% ставки єдиного податку. Як перейти?

Шановні клієнти,внаслідок агресії російської федерації проти України було здійснено низку змін до Податкового кодексу України, а саме прийнято Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану».

Відповідно до пункту 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу тимчасово, з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, положення розділу XIV Кодексу застосовуються з урахуванням особливостей, зокрема, платниками єдиного податку третьої групи можуть бути фізичні особи – підприємці та юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно правової форми, в яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 10 мільярдів гривень.

Хто не зможе обрати ставку 2% від доходу?

суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи − підприємці), які здійснюють:

Як подати заяву “на 2% через Медок“?

1. Перейти до реєстру звітів, знайти та відкрити бланк F/J0102003

FJ0102003

2. Заповнити потрібні дані. Інформація, що містяться у Вашій картці підприємства заповниться автоматично.
3. Підписати заяву Вашим КЕП, вказавши пароль до секретних ключів
4. Очікувати на отримання квитанцій

В який термін потрібно подати Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування?

Для новостворених зареєстрованих в установленому законом порядку суб’єктів господарювання термін для подання Заяви становить 10 днів з дня державної реєстрації. Такі суб’єкти господарювання вважатимуться платниками єдиного податку третьої групи з дня їх державної реєстрації.

Для діючих суб’єктів господарювання, які скористаються правом перейти на спрощену систему оподаткування зі ставкою єдиного податку 2 відсотки доходу, змінено граничні терміни для подання заяви. Якщо Ви хочете перейти на спрощену систему з 01.04.22 – Вам потрібно подати заяву до 31.03.22

Як правильно заповнити заяву про перехід на спрощену систему оподаткування?

Рекомендації ДПС щодо заповнення даної заяви розміщені у офіційному фейсбуці Державної податкової служби

Потрібна консультація технічної підтримки M.E.Doc?

Звертайтесь за контактами, або скористайтесь кнопкою “Замовити дзвінок” у правому верхньому куті екрану

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам! З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Замовити дзвінок

Залишіть свої контакти і наш менеджер перетелефонує Вам для консультації

    check

    Дякуємо за замовлення

    Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

    check

    Дякуємо за замовлення

    Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

    check

    Дякуємо за замовлення

    Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

    check

    Дякуємо за замовлення

    Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

    check

    Дякуємо за замовлення

    Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

    check

    Дякуємо за замовлення

    Чекайте на дзвінок від нашого менеджера. Бажаємо Вам гарного дня!

    Як отримати консультацію, якщо Ви знаходитесь за кордоном? Консультуємо всіх БЕЗКОШТОВНОДетальніше
    0
    Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
    ()
    x