Звірка з ЄРПН, або як знайти “відсутні” накладні в M.E.Doc

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Порівняння зареєстрованих податкових документів з наявними в програмі M.E.Doc

Шановні клієнти, чи знаєте Ви, що в програмі M.E.Doc можлива звірка податкових документів, що зареєстровані за організацією, з тими, що наявні в програмі?

Для цього потрібно перейти в розділ “Облік ПДВ” (рис.1)

рис. 1

примітка перед використанням даного функціоналу переконайтесь, що у Вас наявна дійсна ліцензія на M.E.Doc Облік ПДВ. (У разі відсутності Ви можете придбати її за посиланням)

Про відсутність потрібних документів Ви можете дізнатись безпосередньо в функціоналі “Звірка документів з ЄРПН”.
У розділі “Фільтр” потрібно вибрати період, за який слід здійснити звірку (рис.2)

Вибираємо період в розіділі Фільтр

рис.2

Після цього потрібно натиснути кнопку “Оновити інформацію”, та у таблиці “Інформація по звірці” Ви зможете переглянути “Кількість зареєстрованих документів у M.E.Doc”, а також “Кількість документів відповідно до Витягів ЄРПН”.

Потрібна консультація спеціаліста? Зателефонуйте до нас за контактами або скористайтесь кнопкою нижче

В таблиці “Інформація по запитах на дату” можна переглянути актуальність та наявність Ваших витягів, а також перевірити ті документи, яких не вистачає у Вас в програмі.
Для запуску звірки натисніть “Відправити запити в ЄРПН” (рис.3), підпишіть електронними підписами (КЕП) відповідальних осіб та через деякий час отримайте пошту, скориставшись кнопкою “Прийом пошти”.

Відправити запити в ЄРПН

рис.3

Вам прийде відповідь з переліком витягів, що були відправлені до ЄРПН (рис.4)

перелік витягів ЄРПН

рис. 4

Після отримання всіх витягів на кожень день обраного періоду, в програмі червоні хрестики зміняться на зелені галочки, що означає, що витяг наявний (рис.5).

Перевірка наявності витягів

рис. 5

Далі знову натискаємо “Відправити запити в ЄРПН”, підписуємо електронними підписами (КЕП) відповідальних осіб та періодично приймаємо пошту і очікуємо документів. Другий запит здійснюється  для отримання документів, яких не вистачає у Медку.
Після того, як всі документи прийдуть у програму, колонки “Кількість зареєстрованих документів у M.E.Doc” та “Кількість документів відповідно до Витягів ЄРПН” повинні бути однакові. Це означає, що все, що було зареєстровано у ДПС за цей період наявні  у Вас в програмі. (рис. 6)

Всі витяги наявні в програмі

Звірка податкових документів в M.E.Doc дозволяє швидко знайти податкові документи, що в подальшому знадобляться для формування податкової декларації з ПДВ.

Придбати M.E.Doc

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 0 голосів
Рейтинг статті

Ще цікаві новини:

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі