Конвертація секретних ключів в формати DAT, ZS2, JKS

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Іноді виникає необхідність міняти формат ключів через те, що необхідні електронні сервіси використовують різні формати. Це не складно і зараз ми вам розповімо як просто це можна зробити. Але якщо раптом не вийде, то ви завжди зможете звернутися до наших консультантів і вони вам з радістю допоможуть це зробити.

Конвертація JKS в ZS2

Для того, що б використовувати ключі АЦСК “Приватбанк” в програмі M.E.Doc їх потрібно переконвертувати з формату JKS в формат ZS2. Це не складно і ви з легкістю самостійно виконаєте цю процедуру.

1) Відкрийте в M.E.Doc Головне менюАдмініструванняСертифікати.
2) Відкрийте меню СервісКонвертація ключа JKS.
3) У вікні, виберіть файл ключа JKS, каталог куди зберегти результат конвертації і введіть пароль від ключа JKS

Після конвертації в каталозі, який ви вказали для збереження результату, з’являться ключі в форматі ZS2. Тепер для підписання використовуйте саме ці файли.

Конвертація ZS2 в DAT

Формат ключів, який підтримують портали, що пропонують різні електронні сервіси (наприклад “Е-Дата”), відрізняється від формату ключів АЦСК “Україна”. Для того щоб використовувати ключі та сертифікати, видані АЦСК “Україна”, на порталі “Е-Дата”, Вам необхідно виконати їх конвертацію.

Для конвертації необхідно завантажити і запустити програму конвертації KeyConverter.exe.

У вікні програми конвертації вкажіть наступні дані:

  • В поле Особистий ключ підпису виберіть файл особистого ключа цифрового підпису (ім’я файлу для прикладу: 99999999_1234567888_DS150831195810.ZS2, де 99999999 – код ЄДРПОУ Вашого підприємства; 1234567888 – ІПН працівника, на якого створено ключ, далі – символи в назві файлу індивідуальні для кожного ключа, тип файлу повинен бути – ZS2).
  • В поле Особистий ключ шифрування виберіть файл особистого ключа шифрування (якщо у Вас є сертифікат шифрування).
  • В поле Пароль ключа підпису введіть пароль захисту особистого ключа цифрового підпису.
  • В поле Пароль ключа шифрування введіть пароль захисту особистого ключа шифрування (якщо у Вас є сертифікат шифрування).
  • В поле Ключовий файл буде збережений у форматі, сумісному з порталом Е-Дата буде автоматично виведено ім’я файлу особистого ключа” Key-6.dat “.

Увага! Міняти назву файлу” Key-6.dat “заборонено. Файл” Key -6.dat “буде створено в каталозі, в якому розміщені ключі АЦСК” Україна “.

Після введення даних натисніть кнопку “Конвертація ключа”. На екрані з’явиться інформаційне повідомлення з результатом виконання конвертації.

Зверніть увагу: якщо Ви вводите два ключа (цифрового підпису та шифрування) і паролі цих двох ключів відрізняються, то пароль захисту створеного ключа буде відповідати введеному паролю ключа підпису.

Після конвертації ключа (створення ключа “Key-6.dat”) Ви можете пройти процедуру реєстрації Вашого підприємства на порталі “Е-Дата”, використавши саме цей ключ.

Якщо у вас залишились питання, звертайтесь на нашу лінію консультацій або відправте повідомлення і ми вам перетелефонуємо

Перетелефонуйте мені

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: