Нова форма податкових накладних та розрахунків коригування. Як правильно зареєструвати?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти, відповідно до наказу № 734 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» відбулась зміна порядку подання податкових накладних та розрахунків коригування. А саме: з 1 березня 2021 року було затверджено нові форми для вищезгаданих звітів.

Зверніть увагу, що податкові накладні та розрахунки коригування, подані за старими формами прийматись до Єдиного реєстру податкових накладних НЕ БУДУТЬ.

                                            

Хвилює захист Ваших даних? Ваш ПК став “підозріло” довго працювати? Часто працюєте з флешками та іншими знімними носіями та переживаєте за віруси? Захистіть свій ПК ліцензійним антивірусним захистом Avast!

 

У новій формі було додано новий реквізит документу “код” ,який включає в себе ознаку джерела податкового номеру в реєстрі, до якого належить податковий номер платника:

  1. Код ЄДРПОУ
  2. Код ДРФО
  3. Реєстраційний номер платника податків
  4. Серія та номер паспорта для платників, які з певних причин відмовились від отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків та повідомили про це контролюючий орган, який поставив відповідну відмітку в паспорті.

Важливо, що поле “код” необхідно заповнити у випадку заповнення рядка “Податковий номер платника податків”.

Наказ опубліковано у Офіційному віснику України 02.02.2021 року, отже він набирає чинності з 1 березня.

У разі потреби звертайтесь  до кваліфікованих спеціалістів  за контактами.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: