Можливі зміни до форм податкових накладних та декларації з ПДВ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти, повідомляємо Вам, що відповідно до ЗУ № 1115 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» Міністерство Фінансів України підготувало нові зміни до форм податкових накладних та декларації з ПДВ. Фактично, нові форми ще не вступили в дію, а їх вже планують дещо змінити.

Про нові форми для податкових накладних та розрахунків коригування читайте ТУТ

Згідно з змінами до Податкового Кодексу України, внесених законом № 1115 було встановлено ставку ПДВ у розмірі 14% по операціях з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України сільськогосподарської продукції.

Внаслідок цього виникла потреба у редагуванні форм та порядку заповнення звітності з ПДВ для реалізації податкового механізму при застосуванні ставки ПДВ у розмірі 14% для категорій платників, що підпадають під даний закон.

“Просте оновлення та безболісний перехід на BAS шляхом оновлення із збереженням Ваших даних”

Також відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій» № 962-ІХ до переліку операцій з ставкою оподаткування  7%  було додано операції з надання послуг у сфері культури  та туризму, зокрема проведення екскурсій,  вистав, постановок, тощо.

Зверніть увагу, що дані зміни поки не вступили в дію, та за попередньою інформацією з 1 березня 2021 року податкові накладні та розрахунки коригування слід подавати за оновленими формами, про які ми писали раніше.

Для отримання актуальної інформації рекомендуємо Вам слідкувати за нашими оновленнями.

Для отримання консультацій від кваліфікованих спеціалістів звертайтесь за контактами.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: