Електронний документообіг або як працює успішний бізнес?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сьогодні автоматизація процесів є першочерговим завданням будь-якої успішної організації. Кількість документів, які необхідно створити, відправити, зберегти та отримати постійно збільшується. Паперовий документообіг більше не здатний задовольнити потребу організації в обміні та зберіганні документів.

Проте є просте та зручне рішення даної проблеми

Все більше і більше компаній схиляється на сторону електронного документообігу, який є повністю законним та раціональним рішенням.  Відповідно до ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» та ЗУ «Про електронні довірчі послуги» електронний документ, що завірений електронним підписом (КЕП) є аналогом паперового варіанту та має таку ж юридичну силу.

Програмне забезпечення М.E.Doc. має всі необхідні інструменти для обміну документами та подачі звітності. За допомогою одної кнопки можна завантажити потрібні документи та передати їх контрагенту. Більше того, є можливість перевірки отримання документів адресатом.

Але це ще не все! Якщо у Вашому 1С:Підприємство або BAS є рахунки, накладні або податкові накладні, то за допомогою наших доопрацювань Ви зможете перенести їх в Медок, не набираючи їх ще раз в один клік!

                                               

                                               

Ще однією великою перевагою використання електронного документообігу є захищеність даних, які відправляються. Шифрування даних дозволяє запобігти спробам несанкціонованого використання інформації і дає повну гарантію, що саме призначений адресат отримає необхідні документи.

 Зацікавив електронний документообіг? Плануєте покупку 1С:Підприємство, BAS або Me. Doc? Звертайтесь до найкращого центру супроводу Техноцентр Маяк!

Оскільки Техноцентр Маяк є лідером на ринку електронних послуг, ми рекомендуємо Вам перевірені та зручні програмні продукти для комфортної роботи Вашого бізнесу. Забудьте про стоси паперів, нові шафи для зберігання первинки та дні архівної роботи!

Звертайтесь до нас за контактами та ми зробимо все «під ключ»

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: