Великі податки — великі зміни! Створення нових управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків! Як сплачувати по-новому?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти!

Ми продовжуємо ознайомлювати Вас із актуальними змінами до Законодавства. У зв’язку із ст. 64 Податкового Кодексу України, великі платники податків обов’язково повинні бути зареєстровані за основним місцем обліку. З початку року було створено міжрегіональні управління ДПС, які орієнтовані на роботу спеціально для такої категорії платників. Відповідно до територіального розміщення функціонують наступні МУ: Північне, Центральне, Південне, Західне та Східне. За кожним великим платником закріплено свого координатора, контакти якого можна дізнатись на офіційній сторінці ДПС за посиланням .

Внаслідок зміни порядку сплати ПДФО для великих платників, радимо Вам з’ясувати інформацію стосовно змін місця обліку та правильності реквізитів для сплати ПДФО до місцевих та державного бюджетів. Інформація доступна на нашому сайті .

Зверніть увагу, що у випадку, коли податковий агент зареєстрований за основним місцем обліку, яке відноситься до міжрегіонального управління для даного великого платника, то останній сплачуватиме ПДФО до місцевого бюджету на рахунки територіальних органів міжрегіонального управління. Якщо ж, у даної категорії платників наявні структурні підрозділи, які ведуть діяльність за неосновним місцем обліку і не сплачують за себе ПДФО, то такий податок, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, сплачується юридичною особою на рахунки територіальних органів міжрегіонального управління.

Цікавить обслуговування 1С:Підприємство, BAS? Найкраще комплексне обслуговування в центрі супроводу Техноцентр Маяк! Дізнатись умови та вартість обслуговування

Також для своєчасної та спрощеної процедури подачі звітності пропонуємо використовувати ліцензійне програмне забезпечення M.E.Doc, яке ви можете придбати за посиланням. Наша компанія впевнено займає перше місце з супроводу даного програмного забезпечення та постійно підтверджує дане твердження позитивними відгуками задоволених клієнтів.

Для отримання консультацій від кваліфікованих спеціалістів звертайтесь за контактами.

Ваш Техноцентр Маяк!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: