Переходимо на електронні трудові книжки. Коли і кому переходити?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу на закон України  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”, який був прийнятий ВРУ 05.02.2021 року.

У даному законодавчому акті було запроваджено ведення обліку трудової діяльності працівників у електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Електронна трудова надасть можливість призначення пенсії працівникові автоматично. Це суттєво зменшить затрати часу на збір документів за всю трудову діяльність співробітника.

Для переходу на електронні трудові книжки було передбачено період протягом 5 років (за даний період застосовуватиметься і паперова трудова книжка, і електронна)

Цікавить покупка BAS або 1С:Підприємство? Потрібен технічний супровід та оперативні консультації? Звертайтесь до найкращого центру супроводу Техноцентр Маяк!

Важливим моментом є те, що внесення відомостей про трудову діяльність до Державного реєстру через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України у вигляді сканованих або оцифрованих копій, передбачених законодавством документів (трудової книжки, довідок тощо), здійснюється працівником і роботодавцем із обов’язковим накладанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Тому рекомендуємо перевірити Ваш КЕП, а також переконатись, що він записаний на захищеному носієві (токені).

Порядок отримання КЕП                                           Придбати токен

Цікаво, що паперовий варіант трудової книжки передається на зберігання працівнику як офіційний документ. Якщо співробітник захоче продовжити ведення паперового варіанту, то роботодавець буде змушений вести паралельно обидва варіанти трудової.

У разі виникнення питань звертайтесь  до кваліфікованих спеціалістів  за контактами.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: