Звітність по ЄСВ по-новому, або як правильно подати ЄСВ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Шановні клієнти, нагадуємо Вам, що у зв’язку із останніми змінами до Законодавства змінився і порядок звітування по ЄСВ. Відповідно до законів України від 19.09.2019 р. № 116-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб» та № 115-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» було об’єднано звітність по ПДФО, ВЗ та ЄСВ.  Детальніше про зміни читайте за посиланням

Відповідно до нововведень звичні для нас помісячні звіти у старому форматі було скасовано. На зміну їм затверджено нову форму, що регламентована наказом № 773 та подаватиметься раз на квартал.

Потрібно швидко перенести податкові накладні з BAS в Me. Doc, але не знаєте як? Виникають проблеми із нарахуванням зарплати, або доводиться рахувати її в Екселі? Наше доопрацювання до BAS або 1С:Підприємство «Маяк Бонус» зробить все за Вас. Близько 40 доопрацювань для Вашої зручної роботи від найкращого центру супроводу Техноцентр Маяк!

Також, згідно з наказом №670 було встановлено, що фізичні особи-підприємці зобов`язані звітувати вже за новою формою з 01.02.2021. Дане твердження стосується також підприємств та організацій, що знаходяться в статусі припинення до 28.02.2021. Дані юридичні особи подають звіт ЄСВ за новими правилами в останній звітний період до аж до статусу припинення.

Фактично, було дозволено подавати необхідні звіти потягом перехідного періоду за формою з ЄСВ (J/F3000413):

  • скасовуючий (якщо виявлено помилки у минулих періодах),
  • додатковий (якщо забули відобразити особу у таблиці 5 чи 7 звіту)
  • ліквідаційний.

Також дану звітність можна подати за періоди 2016- 2020 року (включно), якщо з якихось причин їх не подавали. ФОПи в свою чергу подають Додаток 5  за формами F3000513, F3005113.

У разі потреби звертайтесь  до кваліфікованих спеціалістів  за контактами.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: