Вступ закону про електронні трудові книжки «в бій»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти, відповідно до закону України №1217-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» регламентовано п`ятирічний перехід з паперових на електронні трудові книжки. Про це ми писали ТУТ і ТУТ

Даний закон вступив в дію з 10.06.2021 року і передбачає собою ведення обліку трудової діяльності працівника у електронній формі в Державному реєстрі загальнообов`язкового державного соціального страхування.

При наявності усієї необхідної інформації у реєстрі, за всі періоди трудової діяльності, працівнику буде автоматично призначено пенсію при досягненні особою пенсійного віку. При цьому, у разі, якщо особа надасть інформацію про те, що хоче отримувати виплату з більш пізнього віку – її прохання буде задоволено.

Протягом 5-річного переходу на електронні трудові книжки буде використовуватися і паперова, і електронна трудова книжка. Звертаємо Вашу увагу, що для використання електронної трудової книжки потрібно буде відправити скан-копії паперового варіанту до контролюючого органу, підписавши документи кваліфікованим електронним підписом, записаним на токен (Засіб КЗІ «SecureToken»)

Порядок отримання КЕП                                                      Придбати Токен

Звертаємо Вашу увагу, що після оформлення електронної трудової книжки працівника, роботодавець повинен видати працівникові паперовий варіант документу на підпис, та за вимогою самого працівника вносити дані до паперового документу.

Токен , кваліфікований електронний підпис , електронний документообіг M. E.DOC

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
5 2 голосів
Рейтинг статті

Ще цікаві новини:

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі