Зміни для звітності у платників єдиного податку четвертої групи. Що змінилось?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти, відповідно до наказу Міністерства фінансів “Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України”, що вступив в дію з 01.01.2021 року, було змінено форму подання податкової декларації  для ФОПів на єдиному податку та для платників єдиного податку на четвертій групі.

Дані категорії платників звітуватимуть за новими формами, які регламентовані наказом Мінфіну, за звітні періоди 2021 року до контролюючих органів, у яких зареєстровані. Для платників 4 групи єдиного податку даним періодом є календарний рік.

Підпадаєте під категорію, яка повинна використовувати РРО, проте касовий апарат це дорого та незручно? У нас є рішення! Запишіться на безкоштовну презентацію програмного РРО та використовуйте лише зручні програмні продукти разом з нами!

Звертаємо Вашу увагу, що для забезпечення нормального перебігу кампанії з декларування єдиного податку 4 групи на 2021 рік, дана категорія може подати податкову звітність за попередньо затвердженою формою, яка регламентована відповідно до наказу Міністерства фінансів № 578 “Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку” від 19.06.2015 року для набуття або підтвердження статусу даної категорії платників

Також для Вашої зручності та економії часу пропонуємо використовувати ліцензійне програмне забезпечення M.E.Doc, з яким ми можете ознайомитись за посиланням. Наша компанія є впевненим лідером у супроводі даного ПЗ та надає повні кваліфіковані консультації.

Для отримання консультацій від кваліфікованих спеціалістів звертайтесь за контактами.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: