Звітність по “боргам” по зарплаті або новий вид звітності для юридичних осіб!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні клієнти, відповідно до наказу № 222 Державної служби статистики від 27.01.2020 року було впроваджено нову форму для подання звітності, а саме № 3-борг (місячна) “Звіт про заборгованість з оплати праці”. 

Дану форму платники-юрособи подаватимуть вперше. Звітність повинна бути подана не пізніше, ніж 7 число місяця, наступного за звітним.

Держстат повідомляє, що даний звіт можна подавати як в електронній, так і в паперовій формі, а для перевірки необхідності подання даного звіту можна скористатись сервісом від Державної служби статистики лише ввівши свій код ЄДРПОУ.

Цікавлять ціни та супровід на M.E.Doc, BAS або 1С:Підприємство? Лише кваліфіковані спеціалісти та найкраще обслуговування у в центрi супроводу Техноцентр Маяк!

Форма міститиме інформацію про суму нарахувань, які не були виплачені працівникам, кількість даних працівників та суми невиплаченої допомоги по тимчасовій втраті працездатності. Саму форму для подачі в контролюючий орган Ви можете ознайомитись на офіційній сторінці Держстату України.

При відсутності заборгованості по заробітній платі перед працівниками, а також виплат внаслідок тимчасової сплати працездатності у формі ставиться відповідна помітка, а форма залишається порожньою.

Також Задля Вашої безпеки та економії часу інформуємо, що дана форма доступна для подачі  у  ПЗ M.E.Doc за кодом S0220101. У разі виникнення технічних питань з супроводу даного програмного забезпечення Ви можете звертатись до наших спеціалістів  за контактами.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ще цікаві новини: